Vinný sklep Modrá Hora - Velké Pavlovice

Vážení zákazníci, milí obchodní přátelé a drazí milovníci kvalitního a chutného vína, velmi nás těší, že Vám můžeme představit na těchto stránkách Vinný sklep Modrá hora, který se specializuje na vína  z Jižní Moravy a Jihoafrické republiky.
" Víno je nápoj králů, staletími prověřený"
Domovem našeho vinného sklepa je  krásné městečko Velké Pavlovice s dlouholetou vinařskou tradicí, ležící ve výjimečně úrodné oblasti jižní Moravy, s dobrými klimatickými i půdními podmínkami pro pěstování vinné révy. 

Kvalitní víno není jen záležitostí moderních technologií, ale je především záležitostí smyslovou. Kromě specifických chutí se na jeho kvalitě podílí příjemná vůně, jiskrná barva lahodící oku, ale i tradiční propojení s vybranými pokrmy v gastronomii.

To vše musí žít v harmonickém souladu. Tímto se řídíme a to nabízíme svým zákazníkům. 

 Ve Velkých Pavlovicích, pro naše zákazníky nabízíme  konferenční sál s barem, profi ozvučením a prezentační technikou pro cca 60 osob, menší jednací místnost pro 6 osob a vinotéka. Ve spodním patře je poté klenbený salonek s barem pro 15 osob. Dále nabízíme nedaleké ubytování a to vše v příjemné rodinné atmosféře.


Produkce vín Vinného sklepa Modré hory je výsledkem mnohaletých zkušeností a lásky k vínu. Vinice z kterých hrozny, jak na moravě tak v jižní africe , pocházejí jsou po celý rok kontrolovány našimi zaměstnanci a majitelem až do fáze sklizně a výroby samotných vín.